KONTAKT OSS

Norline Design Tvedestrand

NORLINE DESIGN – Hovedkontor
Østre Grenstøl 20, 4905 Tvedestrand

Telefon: +47 37 16 64 60 

Org. nr: 921251556

Felles e-post, Tvedestrand
E-post: post@nldesign.no

Geir Byvold: Salgssjef/Innkjøp
Telefon: +47 909 24 646
E-post: geir@nldesign.no

Simon Aas Skaarup: Kvalitetssjef/Salg
Telefon: +47 906 80 179
E-post: simon@nldesign.no

Daniel Jensen Aas: Salg
Telefon: +47 962 33 497
E-post: daniel@nldesign.no

Mathias Lillestø Songe: Salg
Telefon: +47 912 46 036
E-post: mathias@nldesign.no

Bjørn Vidar Frogh Olsen: Daglig leder
Telefon: +47 908 93 589
E-post: bjorn.vidar@nldesign.no

Elisabeth Wilhelmsen: Økonomi
Telefon: +47 907 19 319
E-post: faktura@nldesign.no

E-post: elisabeth@nldesign.no

Lager / Logistikk

Kennet Juelsen Kleppen: Lagersjef
Telefon: +47 900 99 866
E-post: lager@nldesign.no

Norline Design Kristiansand

Kristiansand 
Avenyen 1, 4636 Kristiansand S

Telefon: +47 94 85 53 56

Org. nr: 926552678

Felles e-post, Kristiansand
E-post: post.krs@nldesign.no

Kjetil Sandbo: Salg
Telefon: +47 907 04 878
E-post: kjetil.krs@nldesign.no

Stian Sandbo: Salg
Telefon: +47 467 42 620
E-post: stian.krs@nldesign.no

Vegard Dønnestad Raen: Salg
Telefon: +47 911 98 816
E-post: vegard.krs@nldesign.no

Kjetil Sandbo: Salg
Telefon: +47 907 04 878
E-post: kjetil.krs@nldesign.no

Stian Sandbo: Salg
Telefon: +47 467 42 620
E-post: stian.krs@nldesign.no

Vegard Dønnestad Raen: Salg
Telefon: +47 911 98 816
E-post: vegard.krs@nldesign.no